taslak002

vakti zamanında bir gazete küpüründe iyi pişirilmiş kahvenin köpüğü ortasındadır diye okuduktan sonra kahveyi bardağa dökerken ortalamaya calışan kaç sivri akıllı vardır ? En azından bir tane var gibi görünüyor. Ah akıllım servis naneleri onlar. hem köpüğün ortasında durabilmesi için esas trick bardağın kahveden biraz daha sıcak olmasıdır. kendi içtiğin kahvede böyle atraksiyonlara giriyor olman..

yeni yılla beraber(aslında birkaç gündür böyle) içimde inanılmaz bir mutluluk var. sebebini de biliyorum aslında. tekrar normalleşebilmenin, dengeli duygulara sahip olabilmek için çok geç olmadığını farketmemle başladı her şey. garip ama mutluyum. ve mutluluk bilen bilir zorlamayla olmayan yegane şey. yani zorlayarak aşık bile olabilirsiniz(aynı ortamı(sınıf,ofis vs.) paylaşan iki insan örneği) ama mutluluk yok canım; olmuyor, olamıyor.

kullandığım bir çoklu clipboard programı “WOW you use a hacked program” gibi bir hata veriyor. ama program da çalışmaya devam ediyor. programı çalışamaz kılmak yerine böyle insanın yüzüne vurması gerçekten daha etkili oluyor.

Doğumgünü vs gibi normal insanların önem verdikleri günlere pek önem verme(zdi)m. ancak bu günlerin hatırlanmasının insanlar için ne kadar önemli olduğunu da bilmiyor değilim. 2010 için biraz da kendimi zorlayarak doğum günü kutlayatör olmaya karar verdim. bir sonraki aşamada belki hediye bile gönderirim. normalleşme sürecinde önemli bir milestone(what a jerk i am)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s